Szukasz sposobu na oryginalne życzenia? – Stwórz własną e-kartkę!

samodzielnie wykonane kartki elektroniczneSpośród mnóstwa różnych wzorów i szablonów kartek elektronicznych dostępnych na stronach i serwisach www, większość z nas dąży do tego, aby wybrać tą najbardziej oryginalną. Musi ona przede wszystkim wyróżniać się na tle innych unikalnym wyglądem oraz ciekawą treścią życzeń lub wyznań (np. w przypadku kartek walentynkowych). W jaki sposób odnaleźć takie cudo? Mimo iż możemy natrafić na nie podczas przeszukiwania stron z darmowymi e-kartkami, warto zastanowić się nad stworzeniem własnej, autorskiej e-pocztówki.

Obecnie w internecie z powodzeniem działa już kilka sprawdzonych serwisów umożliwiających samodzielne tworzenie świątecznych, imieninowych czy urodzinowych e-kartek. Cały proces odbywa się za pomocą specjalnego generatora. To dzięki niemu każdy twórca może w łatwy sposób odnaleźć interesujący go motyw przewodni kartki (np. rysunek, zdjęcie lub animację), a także dobrać właściwy tekst, czcionkę oraz tło swojej internetowej pocztówki. Pamiętajmy również, że odwiedzając serwisy, dzięki którym mogą powstawać takie autorskie e-kartki, istnieje również opcja ich tworzenia na potrzeby innych użytkowników.

Oprócz tworzenia standardowych kartek z rysunkami i własnymi tekstami na specjalnych stronach www, istnieje również możliwość obróbki zdjęć (wykorzystywanych do tworzenia własnych e-pocztówek) lub skorzystanie z kreatora nowoczesnych e-kartek video. To niezwykle ciekawe opcje, dzięki którym w znaczący sposób możemy ubarwić nasze „pocztówkowe dzieło”. W zdecydowanej większości przypadków efekt użycia dodatkowych opcji bywa wręcz piorunujący! Jeżeli więc chcemy stworzyć coś unikatowego i jedynego w swoim rodzaju w formie elektronicznej kartki z życzeniami, warto skorzystać z serwisów www umożliwiających ich tworzenie!

Dodaj komentarz