e-Kartki sylwestrowe samodzielnie robione

kartki noworoczneGdy wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok, zaczynasz rozpaczliwie myśleć o wszystkich znajomych, którym powinnaś była wysłać kartki z życzeniami. Dookoła wszystko jest takie piękne, spadają wielkie płatki śniegu, słychać radosne dźwięki kolęd, a z kuchni dobiega kuszący zapach piernika. Wszystko byłoby idealnie, gdyby … Dwa dni do Nowego Roku, a ty zapomniałaś o swoich przyjaciołach – o tym, by wysłać życzenia. Nie martw się, nic straconego. Zawsze możesz wysłać sms-a lub – co więcej – elektroniczną kartkę.

Takie e-kartki to fenomenalne rozwiązanie nie tylko dla zapominalskich. Wzbogacone w dźwięk i radosną grafikę, e-kartki noworoczne są niebywale wygodne. Czas między wysłaniem kartki a jej dostarczeniem do adresata – to kwestia kilkudziesięciu sekund, bez względu na to, czy wysyłasz ją do Polski, czy na inny kontynent. Pokusa nie do odparcia.

Tak więc ze spokojem w sercu – możesz usiąść i wybrać kartkę na Nowy Rok, która wpadnie ci w oko oraz spodoba się twojemu przyjacielowi czy kuzynce. Kartka, która odda twoje poczucie humoru, przesłanie czy specyficzne życzenia, kartka z ulubioną piosenką, kartka z żółtym romantycznym światłem latarni, ze spadającymi płatkami śniegu, kartka z zabawnym cytatem, nietypowym noworocznym żarcikiem, czy wreszcie kartka ze skaczącym elfem posyłającym życzenia na wszystkie strony świata.

Wybór jest duży i wspaniały. Obrazki są tak ładne, ciepłe i pozytywne, że aż chce się tam wrócić i wysłać następną kartkę, odpamiętać sobie wszystkich znajomych, ich adresy mailowe – i wysłać więcej tych słodkich kartek. Ach, one mają w sobie radość i ciepło, niczym paląca się w witrażykowym pojemniku świeczka – roznosząca blask i czarująca kolorami tęczy.

Do kartki zazwyczaj dołączone są życzenia noworoczne, możesz jednak skorzystać z opcji wpisania własnych życzeń. Wybierasz kartkę, jej grafikę, muzyczkę i jej styl poczucia humoru. Dopisujesz życzenia i posyłasz w świat. Jeśli wydaje ci się to zbyt skomplikowane – spróbuj pomimo wszystko. Zawsze możesz jeszcze wysłać mms-a czy sms-a. Na naszej stronie znajdziesz przykłady ciekawych życzeń noworocznych, przeróżnych fajnych wierszyków, które z pewnością rozśmieszą nie tylko ciebie, ale i twoich znajomych.